برق تغذیه دستگاه خلاء

برق تغذیه دستگاه خلاء

خلاء برق تغذیه دستگاه (خلاء نقاله) شرح خلاء دستگاه تغذیه است نوع جدید تغذیه تجهیزات است که بر اساس تحقیق ما به طور گسترده ای توسعه یافته، جذب و خارجی موجب بروز مدل. این است که اکثر ایده تجهیزات انتقال مواد به عنوان...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

خلاء برق تغذیه دستگاه (خلاء نوار نقاله)

 

شرح

خلاء تغذیه دستگاه با نام تجاری جدید نوع تغذیه تجهیزات است که بر اساس تحقیق ما به طور گسترده ای است، جذب و خارجی موجب بروز مدل. این ایده بیشتر انتقال تجهیزات برای مواد پودر گرانول، ترکیبی از پودر و گرانول، و غیره است.

 

ویژگی های دستگاه 

این تجهیزات می توانید همه نوع مواد به تبدیل وسایل به عنوان بسته بندی دستگاه همزن، طراحان و غیره انتقال. این شهر همچنین دارای تابع به عنوان انتقال مواد (V نوع میکسر، میکسر مسطح، میکسر سه dimentional و غیره) به طور مستقیم به میکسر به این ترتیب کار نیروی و همچنین گرد و غبار پرواز خوبی حل شده است. خلاء دستگاه تغذیه بهترین تجهیزات را برای کارخانه های داروسازی و مواد غذایی کارخانه را انتخاب کنید و به همین ترتیب است.

 

این تجهیزات از جمله تنظیمات به عنوان خلاء پمپ (بدون روغن و آب)، مواد مکیده بندر (استیل), انتقال نرم لوله پلی اتیلن فیلتر یا فیلتر ساخته شده از اس اس 316 L revering دمیدن هوای فشرده دستگاه، دستگاه تخلیه هوا ساخته شده است، خلاء کاسه مواد و دستگاه های خودکار برای کنترل موقعیت مادی و غیره. تجهیزات به طور کامل طراحی شده است.


Hot Tags: خلاء برق تغذیه دستگاه چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان و کارخانه و قیمت و طراحی، اصل هزینه مشخصات برای فروش

یک جفت:از دست دادن وزن فیدر بعدی:انتقال خلاء از پودر

محصولات مرتبط

پرس و جو