لوله گرمایش الکتریکی از جنس استنلس استیل

لوله گرمایش الکتریکی از جنس استنلس استیل

لوله گرمایش الکتریکی از جنس استنلس استیل 1. تصویر تولید 2. معرفی ساده یک لوله از جنس فولاد ضد زنگ از لوله های فلزی به عنوان یک پوسته استفاده می شود. سیم آلومینیوم الکتریکی مارپیچی (نیکل کروم، آلیاژ آهن کروم) با منیزیم کریستالی که دارای حرارت خوب است خواص عایق بندی ...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

لوله گرمایش الکتریکی از جنس استنلس استیل

تصویر تولید 1.Production

image002.png

معرفی 2.Simple

لوله الکتریکی از جنس فولاد ضد زنگ از لوله های فلزی به عنوان یک پوسته استفاده می کند. سیم آلومینیوم الکتریکی مارپیچی (نیکل کروم، آلیاژ آهن و کروم) با منیزیم کریستالی که دارای ویژگی های خوب عایق حرارتی در طول محور داخلی لوله است. از نازل با سیلیکون یا سرامیک مهر و موم شده است. لوله گرمایش الکتریکی با فولاد ضد زنگ اجزای الکتریکی خاصی است که انرژی الکتریکی را به انرژی گرما تبدیل می کند. به دلیل راندمان حرارتی بالا، استفاده آسان، نصب ساده، بدون آلودگی، انواع مختلفی از موارد گرمایشی، به ویژه در استفاده از دیگ بخار برقی. طول عمر لوله های فولادی ضد زنگ بسیار طولانی است، عمر طراحی بیش از 10،000 ساعت.
3. مشخصات
انواع لوله های گرمایش الکتریکی از فولاد ضد زنگ U-shaped، W-shaped، شکل، با فن های خنک کننده لوله گرمایش الکتریکی، لوله های الکتریکی ضد انفجار.
4. ویژگی ها

  1. اندازه کوچک، قدرت بالا: هر نوع عنصر گرمایی لوله خوشه ای حداکثر قدرت 5000 کیلوولت می باشد؛

  2. پاسخ گرمایی سریع، کنترل دما با دقت بالا، بازده حرارتی جامع؛

  3. طیف وسیعی از برنامه های کاربردی، سازگاری قوی: بخاری قابل حمل می تواند به موارد انفجار یا عمومی، درجه انفجار ضد ضربه به کلاس B و کلاس C، فشار آن تا 10Mpa استفاده شود. و با توجه به کاربر نیاز سیلندر را می توان از نصب عمودی یا افقی استفاده کرد.

  4. دمای حرارت بالا: حداکثر دمای عملیاتی طراحی بخاری تا 850 ℃ است که مبدل حرارتی عمومی نمی تواند دریافت کند؛

  5. کنترل کامل اتوماتیک: طراحی مدار بخاری می تواند به راحتی دمای صادرات، فشار، جریان و دیگر پارامترهای کنترل اتوماتیک را به دست آورد، و می توان آن را با کامپیوتر متصل کرد، برای دستیابی به گفت و گو ماشین و ماشین؛

  6. عمر طولانی، قابلیت اطمینان بالا: بخاری ساخته شده از مواد الکتریکی خاص است، طراحی قدرت بار بیشتر منطقی است، بخاری با حفاظت چندگانه، باعث افزایش ایمنی و زندگی بخاری می شود.

پرس و جو