مس مس بخاری اکسترودر

مس مس بخاری اکسترودر

ریخته گری مس حرارت حلقه برای تزریق قالب سازی ماشین 1 تولید تصویر 2. ساده معرفی بازیگران مس حرارت حلقه برای تزریق ماشین قالب گیری تزریق ماشین و بازیگران مس حرارت حلقه تشکیل شده است. حلقه های مسی حرارت با استفاده از عنصر حرارتی به عنوان...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

مس مس بخاری اکسترودر

1. تولید تصویر

image002.jpg

 

2 معرفی ساده

مس مس بخاری اکسترودر اکسترودر و بازیگران مس حرارت ترکیبی حلقه تشکیل شده است. ریخته گری مس حرارت حلقه بخاری ریخته گری با اشکال مختلف است که با عنصر گرمایش الکتریکی را به محلول مس ریخته گری ساخته شده است. عمدتا برای ماشین آلات پلاستیک و اجاق و دیگ و لوله ها و غیر خورنده مایع گرم کردن استفاده می شود.

3 روش مصرف (بازیگران مس بخاری)

  1. ولتاژ عملیاتی باید 10 درصد از ارزش هفته تجاوز نمی کند؛

  2. بخش سیم کشی باید خارج از حرارت لایه و لایه عایق قرار می گیرد، پوسته موثر بر پایه،;

  3. اگر طولانی مدت قرار دادن مقاومت عایق زیر 1MΩ.It می تواند به حالت عادی در 200 درجه در فر پخته برای 5-6 ساعت بازسازی مس مس بخاری باید در مکانی خشک قرار می گیرد.

4. عملکرد و استفاده

بخاری مس مس با استفاده از عنصر حرارتی به عنوان عنصر حرارت، خود مواد آلیاژ مس با کیفیت بالا. دما استفاده است به طور کلی بین 150 ~ 450 درجه. آن به طور گسترده ای در ماشین آلات پلاستیک مرگ کابل ماشین آلات مواد شیمیایی، پلاستیک، نفت و دیگر تجهیزات استفاده می شود. بخاری مس مس مزایای استفاده از عمر طولانی و خواص عایق خوب و خواص مکانیکی و مقاومت در برابر خوردگی، ضد مغناطیسی زمینه و به همین ترتیب است.

پرس و جو