بخاری هوا برای حفاظت از انفجار برای نصب لوله

بخاری هوا برای حفاظت از انفجار نصب و راه اندازی لوله 1. تولید تصویر 2. تولید توضیحات توضیحات محصول انفجار هوای بخاری برای نصب لوله به طور عمده برای گرم کردن هوا در ducts استفاده می شود. ورق فولاد مورد استفاده برای حمایت از لوله گرمایش الکتریکی برای کاهش لرزش لوله الکتریکی چه زمانی...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

بخاری هوا برای حفاظت از انفجار برای نصب لوله

تصویر تولید 1.Production

شرح تولید 2.Production

بخاری هوا برای حفاظت از انفجار برای نصب لوله به طور عمده برای گرم کردن هوا در ducts استفاده می شود. ورق فولادی برای حمایت از لوله گرمایش الکتریکی استفاده می شود تا لرزش لوله الکتریکی را کاهش دهد در حالی که فن متوقف شده است. دستگاه کنترل دما.

3. ویژگی ها

  1. لوله گرمایش الکتریکی کمربند فولادی ضد زنگ موجدار بیرونی را جذب می کند، که باعث افزایش سطح گرما می شود و کارایی تبادل حرارت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

  2. طراحی بخاری مناسب است، مقاومت در برابر باد کوچک، گرما به طور مساوی، بدون مرطوب با درجه حرارت بالا و پایین؛

  3. حفاظت دوگانه، عملکرد ایمنی خوب؛

4.Applications

هوا را حرارت دهید، برای خشک کردن / جوشاندن مواد مختلف، گرمایش، حرارت دادن و رطوبت و سایر برنامه های مشابه استفاده می شود.

راهنمای دستی 5.

بخاری هوا برای حفاظت از انفجار برای نصب لوله توسط بخاری الکتریکی غوطه وری در واحد مخزن توسعه یافته است؛ بهبود کارایی گرم کردن محیط جریان و اوج دمای حرارت. امتیاز انفجار بالا، ایمنی خطرات خطرناک گاز در مناطق I و II؛ با توجه به نیازهای نصب شده، آن را به بخاری افقی هوا و بخاری عمودی هوا تقسیم شده است.

پرس و جو